Konference Investiční příležitosti v MSK. Zvýhodněné vstupné prodlouženo do 15.5.!

Agentura pro regionální rozvoj pod patronací Moravskoslezského kraje připravuje první ročník konference Investiční příležitosti v Moravskoslezském kraji.

Záštitu této akci poskytl premiér ČR Bohuslav Sobotka, 1. místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš, primátor Ostravy Tomáš Macura, generální ředitel Agentury pro podporu podnikání a investic CzechInvest Karel Kučera a vládní zmocněnec pro Moravskoslezský a Ústecký kraj Jiří Cienciala. Konference je zaměřena na představení investičních příležitostí v Moravskoslezském kraji a je spojena s miniveletrhem podnikatelských nemovitostí.

Termín konání je stanoven na 3. června 2015 od 9 hodin v Clarion Congress Hotelu Ostrava. Cena vstupného je 1.500 Kč bez DPH. Do 15. května  platí ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ 1.200 Kč bez DPH.

Registrace je spuštěna na adrese www.invest-msr.com, kde je již také zveřejněn podrobný program akce.

Partnery akce jsou společnost Asental Group, CTP Invest, spol. s r.o., Agentura pro podporu podnikání a investic CzechInvest a Statutární město Ostrava.

Více na www.invest-msr.com a v kalendáři akcí na webu Agentury pro regionální rozvoj, nebo kontaktujte Nikolu Gelovou (gelova@arr.cz, 595 691 236, 732 566 455).

zpět na seznam novinek