S projektem CzechDemo mohou začínající podnikatelé vycestovat do New Yorku a San Franciska

CzechInvest vyhlašuje nabídku zvýhodněných služeb pro účast na akcích realizovaných v rámci projektu CzechDemo.

Letos projekt CzechDemo pomůže startupům s financováním účasti na TechCrunch Disrupt New Yorku a TechCrunch Disrupt v San Francisku. Startupy tak díky účasti budou mít jedinečnou možnost se prezentovat na renomovaných akcích, získat mediální publicitu a nalézt kontakty pro rozvoj svého podnikání. Z projektu CzechDemo podnikatelé mohou financovat účastnický poplatek, překlady a tisk propagačních materiálů a cestovné. Firma tak může získat až 110.000 Kč.

Přihlásit se může malý a střední podnik (do 50 zaměstnanců) s inovativním produktem (podnik může existovat maximálně 5 let).

Přihlášky na jednotlivé akce lze zasílat v těchto termínech:

  • 16. února - 23. února 2017 (TechCrunch Disrupt New York 2017)
  • 16. února - 2. března 2017 (TechCrunch Disrupt San Francisco 2017)


TechCrunch Disrupt patří do série jedné z největších start-upových akcí, které se konají v USA, Evropě i v Asii. Součástí dvoudenní konference jsou kromě přednášek i Startup Battelfield – prezentace start-upů před investory s možností získání investice ve výši 50 tisíc dolarů, dále Hackathon – dvoudenní workshop zaměřený na tvorbu nových produktů a Start-up Alley – prostor pro prezentaci firem, start-upů a jejich podporovatelů.

Kompletní informace o projektu CzechDemo i podmínky účasti v něm naleznete na webových stránkách

Přihlášky lze posílat na e-mail podporastartupu@czechinvest.org nebo prostřednictvím datové schránky.

 

zpět na seznam novinek